Centrum Studiów Azji Wschodniej Międzywydziałowe Koło Naukowe Studiów Azji Wschodniej

CZŁONKOWIE MIĘDZYWYDZIAŁOWEGO KOŁA NAUKOWEGO STUDIÓW AZJI WSCHODNIEJ

2011 – CZŁONKOWIE ZAŁOŻYCIELE KOŁA

  1. AZIEWICZ Dominik, Wydział Ekonomiczny UG
  2. BOCZKOWSKI Michał, Wydział Ekonomiczny UG
  3. BÓB Dominik, Wydział Nauk Społecznych UG
  4. CHĘĆ Jarosław, Wydział Prawa i Administracji UG
  5. CHLEBOWICZ Jeremi, Wydział Prawa i Administracji UG
  6. CZAPLICKA Joanna, Wydział Ekonomiczny UG
  7. DUNIAK Agata, Wydział Prawa i Administracji UG
  8. EREMCHUK Leonid, Wydział Ekonomiczny UG
  9. FILIPOWICZ Katalin, Wydział Ekonomiczny UG
  10. FRĄCKOWIAK Monika, Wydział Prawa i Administracji UG
  11. GRZELAK Agnieszka, Wydział Ekonomiczny UG
  12. JANKOWSKA Oliwia, Wydział Prawa i Administracji UG
  13. KLEINA Karolina, Wydział Prawa i Administracji UG
  14. KARALEWSKI Robert, Wydział Ekonomiczny UG
  15. KOSTRZEWA Dominika, Wydział Filologiczny UG/Wydział Prawa i Administracji UG
  16. KOWALCZYK Marta, Wydział Ekonomiczny UG
  17. KOWALSKI Wojciech, Wydział Prawa i Administracji UG
  18. LECH Laura, Wydział Prawa i Administracji UG
  19. LEJMAN Michał, Wydział Prawa i Administracji UG
  20. LINOWSKI Mikołaj, Wydział Zarządzania UG
  21. ŁAPIŃSKA Anna, Wydział Prawa i Administracji UG
  22. ŁĄGIEWSKA Magdalena, Wydział Ekonomiczny UG/Wydział Prawa i Administracji UG
  23. ŁUKACZYŃSKA Jowita, Wydział Ekonomiczny UG
  24. MARYNOWSKI Michał, Wydział Prawa i Administracji UG
  25. MATUSZAK Mateusz, Wydział Prawa i Administracji UG
  26. MĘKOSA Klaudia, Wydział Prawa i Administracji UG
  27. MILEWSKA Kamila, Wydział Ekonomiczny UG
  28. NIEMKOWICZ Karol, Wydział Prawa i Administracji UG
  29. NIWIŃSKA Natalia, Wydział Ekonomiczny UG
  30. PAPKE Michał, Wydział Prawa i Administracji UG
  31. PODŁUSKA Katarzyna, Wydział Prawa i Administracji UG
  32. PYTEL Monika, Wydział Filologiczny UG
  33. ROMANCHYK Vadzim, Wydział Ekonomiczny UG
  34. RÓZIO Jakub, Wydział Ekonomiczny UG
  35. RUTKOWSKA Anna, Wydział Prawa i Administracji UG
  36. RUTKOWSKI Remigiusz, Wydział Prawa i Administracji UG
  37. SOROKO Agata, Wydział Nauk Społecznych UG/Wydział Prawa i Administracji UG
  38. SYWEC Karol, Wydział Ekonomiczny UG
  39. SZEWC Karolina, Wydział Oceanografii i Geografii UG
  40. SZOMBURG Wojciech, Wydział Ekonomiczny UG
  41. WINIARSKI Piotr, Wydział Nauk Społecznych UG
  42. WYSZECKA Marta, Wydział Prawa i Administracji UG
  43. ZUCHNIEWSKI Patryk, Wydział Ekonomiczny UG
  44. ŻUREK Lidia, Wydział Ekonomiczny UG

2011

  1. BŁAŻEWICZ Mateusz, Wydział Prawa i Administracji UG
  2. GRABOWSKA Marta, Wydział Ekonomiczny UG
  3. GRUBALSKA Katarzyna, Wydział Ekonomiczny UG
  4. KLIMEK Magda Marta, Wydział Prawa i Administracji UG
  5. KOTUŁA Anna, Wydział Filologiczny UG
  6. ŁUKACZYŃSKI Jakub, Wydział Prawa i Administracji UG
  7. MALINOWSKI Karol, Wydział Ekonomiczny UG/Wydział Prawa i Administracji UG
  8. SIKORSKA Maja, Wydział Prawa i Administracji UG
  9. ZABOROWSKA Katarzyna, Wydział Nauk Społecznych UG

2012

  1. DARGAS Marta, Wdział Prawa i Administracji UG
  2. KACZMAREK Radosław, Wydział Nauk Społecznych UG
  3. MALINOWSKA Katarzyna, Wydział Filologiczny UG
  4. ORŁOWSKI Mateusz, Wydział Nauk Społecznych UG
  5. PELIKSZE Sylwia, Wydział Ekonomiczny UG
  6. SAWCZUK Joanna, Wydział Prawa i Administracji UG
  7. SZYMKOWIAK Damian, Wydział Prawa i Administracji UG
  8. WALUŚ Izabela, Wydział Historyczny UG
  9. ZHELUDOK Olena, Wydział Ekonomiczny UG

2013

  1. BŁAŻYŃSKI Rafał, Wydział Ekonomiczny UG
  2. BUBAK Anna, Wydział Ekonomiczny UG
  3. GRABOWSKI Mariusz, Wydział Ekonomiczny UG
  4. KOWALSKA Anna, Wydział Zarządzania UG
  5. KUROŚ Natalia, Wydział Zarządzania UG
  6. MADALIŃSKI Michał, Wydział Ekonomiczny UG
  7. PIEKARSKA Paulina, Wydział Ekonomiczny UG
  8. PINGOT Dorota, Wydział Filologiczny UG
  9. POPOW Monika, Wydział Ekonomiczny UG
  10. PRUSZCZAK Robert, Wydział Ekonomiczny UG
  11. ROGAL Gabriela Paulina, Wydział Ekonomiczny UG
  12. SŁOWIK Marta, Wydział Ekonomiczny UG
  13. SMOLAK Sebastian, Wydział Filologiczny UG/Wydział Nauk Społecznych UG
  14. STELMASZYK Marta, Wydział Ekonomiczny UG
  15. SZCZUBEŁEK Amelia, Wydział Ekonomiczny UG
  16. SZLESZYŃSKI Arkadiusz, Wydział Ekonomiczny UG
  17. TWARDOWSKA Ewelina, Wydział Ekonomiczny UG

2014

  1. DREWING Wojciech, Wydział Historyczny UG
  2. MICHALSKA Adela, Wydział Ekonomiczny UG
  3. PAWEŁEK Anna, Wydział Ekonomiczny UG
  4. PODHORSKA Katarzyna, Wydział Ekonomiczny UG
  5. RUDINA Daria, Wydział Ekonomiczny UG
  6. SILDATK Karolina, Wydział Ekonomiczny UG
Ostatnio modyfikowane: 02.04.2014