Centrum Studiów Azji Wschodniej Nauka języka chińskiego i japońskiego w Studium Języków Obcych UG

Nauka języka chińskiego i japońskiego w Studium Języków Obcych UG

• NAUKA JĘZYKA CHIŃSKIEGO I JAPOŃSKIEGO W STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH UNIWERSYTU GDAŃSKIEGO

Studium Języków Obcych Uniwersytetu Gdańskiego

prowadzi kursy

języka chińskiego i języka japońskiego

Zapisy na kursy odbywają się bezpośrednio w sekretariacie Studium z początkiem każdego semestru - drogą mailową: sjokurs@ug.edu.pl.
    Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest zebranie odpowiedniej liczby osób.

• STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH UG ZAPRASZA NA KURSY JĘZYKA CHIŃSKIEGO I JĘZYKA JAPOŃSKIEGO

Studium Języków Obcych Uniwersytetu Gdańskiego

zaprasza na kursy nauki języków: CHIŃSKIEGO i JAPOŃSKIEGO

W semestrze letnim roku akademickiego 2011/2012 kurs obejmował 60 godzin w grupie 10-osobowej. Zajęcia zaplanowano dwa razy w tygodniu po 90 minut (2 godziny lekcyjne). Koszt kursu wynosił 480,- zł od osoby. Zajęcia odbywały się w siedzibie SJO UG, Wydział Ekonomiczny, Sopot, ul. Armii Krajowej 119/121.

Zapisy przyjmuje Sekretariat SJO UG:
    tel.: 58 5231170, e-mail: sjokurs@ug.edu.pl